ورود همکاران
  • Ad
  • Ad

درباره ما

چاپخانه تقوی زاده در سال های اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت رضایتمندی مشتریان کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترفیع خدمات پس از چاپ، خدمات چاپ و قبل از چاپ خود را راه اندازی کند. پس از آن مدیران مجموعه با بررسی بازار و کمبودهای آن به این نتیجه رسیدند که جای یک مجتمع منسجم چاپ و خدمات پس از چاپ که با ارزانترین قیمت و بیشترین تنوع و بهترین کیفیت پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد خالی است.

برای رفع خلاء در صنعت چاپ کشور، نیاز مبرم به روز شدن ماشین آلات و امکانات قبل و پس از چاپ و همچنین بهره گیری از دانش روز، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری احساس می شد که، مجموعه خدماتی آقتاب با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این موارد توانست مشکلات این امر را مرتفع نموده و در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان (یا همکاران) مخصوصا در حوزه فرم های عمومی خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.

این مجموعه منسجم و فعال پس از بررسی مشکلات در این صتف و بالابردن رضایتمندی مشتریان با توجه به در نظر داشتن 3 مقوله مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا بر ان شد تا با ایجاد وب سایت و ارائه خدمات به صورت آنلاین و مکانیزه نحویه ارائه خدمات را به همکاران متحول نماید و همچنین با راه اندازی انواع فرم های عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات فعالیت خود را گسترش دهد.

امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

بازار هدف ما

تمرکز مجموعه خدمات چاپ آفتاب در حیطه فرم های عمومی و ارائه محـصولات متنوع و با کـیفیت در این زمـینه است. این مجـتموعه به عنوان یک واحـد تخصـصی در زمیـنه چاپ و پس از چاپ فعالیـت کرده و از این رو فاقـد آتـلیه طراحی می باشد.

با توجـه به این مطلـب مـی توان نتیجـه گـرفت که روند انجـام خـدمات در مجموعه خدماتی آفتاب مـناسـب برای چاپخانه ها، دفـاتر، مراکـز و کانون های تبلیـغاتی و بازاریابان محـترم صنـعت چاپ بوده و بهتر آنـست که سایـر مشـاغل غیر مرتبـط مشـاوره و طراحـی و آماده سـازی سفـارشـات را به آتـلیه های طراحـی و کـانون های تبلیغاتی بـسپارند.

دریافت فایل سفارشات از سراسر کشور از طریق پورتال www.taghaviprint.ir امکان پذیر می باشد و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور از طریق پست . هواپیما . باربری و … انجام می شود


logo-samandehi